top of page

Hayvancılık Ürünleri

Episome Biyoteknoloji olarak; büyüme performansını artıran, bağırsak florasını iyileştiren, yemden faydalanımı artıran ve antibiyotik kullanımını azaltan yem katkı maddeleri geliştiriyoruz. ​Geliştirdiğimiz probiyotik içerikli yem katkı maddeleri ve enzim miksleri ile hayvancılık endüstrisinin ihtiyaç duyduğu yem katkı maddelerini yüksek kalitede üretiyoruz. 

Kümes hayvancılığı konusundaki ürünlere ek olarak arıcılık sektörüne de probiyotik mikroorganizmalarla hizmet etmekteyiz. Kimyasallar ve iklim değişikliği dolayısıyla gittikçe zorlaşan arıcılıkta verimleri probiyotiklerle arttırmayı sağlayarak, arıcılarımıza en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

  

_edited.jpg

Bağırsak Florası Geliştirici Mikroorganizmalar

Episome tarafından geliştirilen probiyotik ürün EPIPRO101, içeriğindeki Bacillus amyloliquefaciens, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus bulgaricus gibi faydalı mikroorganizmalarla kanatlıların erişemedikleri doğal mikroorganizmalara ulaşmalarına ve bağırsaklarını düzenlemeye yardımcı olur. Laktik asit bakterileri ve farklı Bacillus suşlarının hayvan bağırsak sağlığı üzerinde faydalı bir etkiye sahip olduğu iyi bilinmektedir. EpiPro101 büyümeyi artırır, kümes hayvanları ve geviş getiren hayvanlarda bağışıklığı ve bağırsak sağlığını destekler.

2363-1000Wx1000H.jpg

Sindirime Yardımcı Enzimler

İçeriğinde bulunan proteaz, amilaz ve selülaz enzimleriyle yemlerin sindirimini kolaylaştırırken, hayvanların yemden maksimum seviyede faydalanmasını sağlar. EpiMix115 kullanımı, yem dönüşüm oranını iyileştirerek yem maliyetlerinin azalmasına ve karkas ağırlığının artmasına yardımcı olur. 

Bee Keeper

Arıcılık Probiyotikleri

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

bottom of page