top of page
Modern Beer Brewery

EPISOME BIYOTEKNOLOJI

Türkiyenin Lider Biyoteknoloji Şirketi

Biyoteknoloji konusunda uzmanlaşmış biyolojinin gücüne güvenen bir ekiple mikroorganizmalar ve endüstriyel enzimler düşük maliyetle ve yüksek kalitede üretilip son kullanıcıya uzun raf ömrüne sahip stabil ürünler olarak sunulmaktadır. 


Biyomimetik bir yaklaşımla, doğada var olan enzim ve mikroorganizmaların yeni kullanım alanlarını keşfederek, endüstriyel problemlere biyolojik çözümler geliştirmekteyiz. 


Birlikte daha iyiye…

Episome Biyoteknoloji müşterileri ve partnerleri için CO2 emisyonunu azaltan, operasyon maliyetlerini düşüren, çevreci ve ekonomik olarak uygulanabilir formüller ve teknolojiler geliştirmektedir.

Hakkımızda: About Us
_edited.jpg

VIZYONUMUZ

Daha az kimyasal daha çok biyoloji mottosuyla çıktığımız bu yolda faydalı mikroorganizma ve enzim üzerine uzmanlaşmış ekibimizle daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz.


Biyolojinin gücüyle hayal ediyoruz.


Ulaşım ve enerji yenilenebilir kaynaklardan sağlansaydı… Tarımdaki kimyasal pestisitler biyolojik ilaçlarla yer değiştirseydi… Deterjanlardaki fosil bazlı kimyasalın yerini biyoteknolojik ürünler alsaydı…  


Sürdürülebilir bir gelecek için hayallerimizin peşinden gidiyoruz.

Hakkımızda: About Us
Image by Adrian Lange

MISYONUMUZ

Doğadan izole edilen mikroorganizmalarla sorunlarınız için biyoteknolojik çözümler sunuyoruz. Mikroorganizmalar küçük olabilirler ama büyük fark yaratırlar. Neden sizin için de çalışmasınlar?


Bizimle birlikte yaşanabilir bir gezegen için…


Endüstrilerin fosil bazlı enerji ve kimyasallardan uzaklaşması için geliştirdiğimiz teknolojilerde mikroorganizmaların gücünü kullanıyoruz. Endüstrilerin CO2 emisyonlarını azaltmaları için geliştirdiğimiz biyoteknolojik çözümlerle karbon-nötr bir gezegen için üretmeye devam ediyoruz. 

Hakkımızda: About Us
bottom of page